Pęk świeżych linków

1# Pęk świeżych linków

Pęk świeżych linków

Dzień dobry,

Z nowym rokiem zaczynamy nowy cykl! “Pęk świeżych linków” będzie cyklem wpisów z poleceniami, czyli o tym na co ciekawego trafiliśmy w sieci. Będziemy go zamieszczać w soboty, tylko jeszcze nie wiadomo z jaką częstotliwością – to się okaże 🙂 Zaczynamy!

1# Pęk świeżych linków

1. Kalendarz na 2017, czyli jak pomóc zwierzętom łatwo i przyjemnie.

Początek nowego roku warto zacząć od dobrego uczynku, right? A przy okazji kupić jeden z pięknych kalendarzy pomagających zwierzętom 🙂 Koniecznie udostępnijcie ten wpis dalej!

2. Jedno zdjęcie co rok w tym samym miejscu o tej samej porze.

Pomysł Niebałaganki mnie kompletnie zauroczył! Poza tym uwielbiam tego typu przedsięwzięcia, więc to zdecydowanie jest jedno z moich postanowień noworocznych 🙂 Teraz intensywnie myślę, jakie miejsce i porę roku wybrać? Czy gdzieś blisko, żeby było łatwo zrealizować, czy gdzieś dalej, żeby dodatkowo był to pretekst do corocznej wycieczki w to miejsce? Hmm… Jak myślicie?

3. Ćwicz rano zanim twój mózg zorientuje się co robisz

Jeśli jednym z waszych postanowień noworocznych byłą wzięcie się za ćwiczenia aka aktywność fizyczną, a delikatnie mówiąc nie jest to wasze hobby, to ten wpis od AldonaYoga może Wam się przydać w tej nierównej walce 😉

4. Noszenie biustonosza a rak piersi. Czy istnieje jakiś związek?

Warto przeczytać – bardzo ciekawy wpis Agnieszki Maciąg. Każda z nas nosi biustonosz, a do tego przeważnie jeszcze źle dobrany i z syfiastych materiałów. Ja już dawno źle czułam się w tradycyjnych biustonoszach, ale po tym artykule noszę wyłącznie miękkie sportowe.

5. Najbardziej niebezpieczny ogród na świecie – każda roślina może cię zabić

Ach! Dopisuję do swojej listy miejsc “must see”! 🙂

6. Vmag

Jeśli ktoś jeszcze przegapił, to uprzejmie donoszę, że Mortycja odpaliła wegański e – magazyn. Wystarczy się zapisać i dostaje się na skrzynkę mailową świeżutką gazetkę 🙂 W grudniu był już 4 numer i z każdym kolejnym jest coraz fajniej!

7. Jak wyglądała młodzież sprzed 100 lat

Na koniec wpis refleksyjny z rodzaju: jak to się czasy zmieniły… Zwykłe stare zdjęcia, a efekt piorunujący. Wycieczka etnograficzna w bonusie!

To już wszystko na dziś but… stay tuned! 🙂 Napiszcie jak Wam się podoba nowy cykl? A jeśli któryś z linków Was zainteresował lub macie coś do powiedzenia na dany temat, to zawsze czekamy na komentarze na dole!

Miłego weekendu! Lisia Kita

Jeśli Ci się podobało, to podziel się z innymi!