Pierwszy raz?

Witaj!

Miło Cię widzieć! 🙂 Zapraszamy!

Skoro trafiłaś/łeś na tą stronę, to najprawdopodobniej jesteś u nas po raz pierwszy. A my mamy nadzieję, że nie ostatni, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek jak rozeznać się w tym nowym miejscu. Wobec tego, zacznijmy podróż po naszej stronie z tym mini przewodnikiem! 🙂 Na początek, przeczytaj kim jesteśmy i o czym w ogóle jest nasz blog!

Ekipa składa się z dwojga przedstawicieli Homo sapiens, czyli Lisiej Kity i Wilka oraz trzech osobników Felis catus, czyli po naszemu kotów – Lejka, Pchełki i Paciaciaka 😉 Jeśli masz ochotę przeczytać o nas więcej, to zajrzyj tutaj. Nasz blog nazywa się Places and Plants to znaczy Miejsca i Rośliny. Dalej przeczytasz dlaczego… 🙂

A może już się domyślasz? 🙂 Naszą największą radością są podróże i poznawanie nowych miejsc. Jak również naszym marzeniem, o którym możesz przeczytać tutaj. Świat jest wielki i piękny, a my uwielbiamy go poznawać! Na tym blogu chcemy dzielić się naszą pasją, przeżyciami, historiami i zdjęciami z podróży.

Nieodłączną częścią podróżowania jest oczywiście fotografowanie. To przyjemność, pasja i odskocznia. Zapraszamy do oglądania zdjęć z podróży, ale nie tylko!

Rośliny symbolizują naszą miłość do przyrody, natury oraz zwierząt. Chyba najbardziej lubimy spędzać czas w czystych i pięknych przyrodniczo miejscach.

Jedno z nas prowadzi stricte wegański tryb życia (bo weganizm to nie tylko jedzenie 🙂 ), a drugie jest na drodze ku temu. Powoli uczymy się też pozyskiwania i jedzenia dzikich roślin! Znajdziesz tu nie tylko wegańskie przepisy, recenzje wegańskich knajpek, ale i wpisy o pielęgnacji i kosmetykach cruelty-free. To będzie ciekawe i inspirujące, nawet jeśli nie jesteś weganką/inem!

Chcielibyśmy żebyś zaprzyjaźnił się z nami, dlatego daj nam znać co lubisz! A może masz jakieś sugestie? Daj się poznać! 🙂 Podziel się w internecie pozytywnymi wibracjami, dobrymi emocjami, miłością i konstruktywną krytyką w przyjaznej formie – bo karma wraca! 🙂

Jeśli spodobały Ci się nasze wpisy lub zdjęcia to będzie nam bardzo miło jeśli zostawisz ślad po sobie w postaci komentarzy pod wpisami i galeriami, zapiszesz się na subskrybcję bloga (na dole strony), polubisz Places and Plants na FB i udostępnisz go znajomym.  Shareing is careing! 🙂  A jeśli masz ochotę, to napisz do nas!

Dziękujemy!

Lisia Kita i Wilk