Kalendarz charytatywny na 2017

Kalendarz na 2017, czyli jak pomóc zwierzętom łatwo i przyjemnie!

Kalendarz charytatywny na 2017

Dlaczego charytatywny kalendarz na 2017 to must have sezonu? Ponieważ to typowa sytuacja typu win – win! Kupujący ma fajny kalendarz i satysfakcję, a schroniska i fundacje mają pomoc. Dziś przygotowałam dla Was wybór charytatywnych kalendarzy na rok 2017 ze zwierzętami. Zajrzyjcie koniecznie i wybierzcie coś dla siebie. Są super!

Kalendarz na 2017, czyli jak pomóc zwierzętom łatwo i przyjemnie!

Mamy końcówkę roku, czas podsumowań i snucia planów na rok kolejny. Niektórzy już teraz szukają i wybierają dla siebie kalendarz, inni zdają się na przypadek i zadowalają się kalendarzem reklamowym z firmy lub dodanym do gazety. My zachęcamy Was do wyrobienia sobie rytuału, tudzież nowej świeckiej tradycji – corocznego zakupu kalendarza charytatywnego, dzięki któremu kalendarz na 2017 będzie czymś o wiele więcej. To kalendarz, który ratuje życia, który karmi. To jest kalendarz, który ma znaczenie i moc zmieniania życia innych istot na lepsze. Czy jest lepsza rekomendacja?

Win – win, czyli dlaczego warto kupić charytatywny kalendarz na 2017?

To typowa win – win situation, czyli zyskują wszystkie strony. Schroniska i fundacje dostają potrzebne pieniądze, których nigdy za wiele. Za to wy zyskujecie:

Fajny kalendarz

Robicie dobry uczynek

Satysfakcję

 

Charytatywny kalendarz na 2017 to must have sezonu!

To nie jest duży koszt. Równowartość dwóch – trzech piw na mieście, dwóch paczek papierosów, kawy i ciastka, czy kolejnego lakieru do paznokci w entym odcieniu czerwieni. Poza tym pomaganie to naprawdę świetne uczucie, które uzależnia! I to jest najlepsze możliwe uzależnienie 🙂

Wybierzcie dla siebie kalendarz i go kupcie. Najlepiej od razu. Kupcie dla rodziny i znajomych. Podajcie ta informację dalej. Pomaganie jest sexy! 😉 Dla każdego coś dobrego!

Gdzie i jaki kalendarz na 2017 kupić?

Kalendarz charytatywny na 2017

  1. Kalendarz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami Dla podopiecznych. 20 pln.
  2. Kalendarz Lisie Historie Schroniska w Korabiewicach Vivy Dla lisów uratowanych z fermy futrzarskiej. Mój osobisty faworyt – Lisia Kita wspiera swoich 😉 49 pln.

  3. Psiarelli 2017 Schroniska w Korabiewicach Vivy Wow – coś czuję, że to będzie hit sezonu… Panowie i zwierzaki! 35 pln

  4. Kalendarz Fundacji Zwierzętom w Potrzebie dochód idzie na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu oraz Ośrodek Okresowej Rehabilitacji Zwierząt w Jelonkach. 25 pln

  5. Kalendarz Fundacji Opieki nad Zwierzętami Canis Podopieczni fundacji czekają na gest… 25 pln

  6. Kalendarz Koński Schroniska w Korabiewicach Vivy Coś dla miłośników koni! 25 pln

  7. Kalendarz Fundacji Kotylion – tego żaden kociarz nie może przegapić! 😉 25 pln

  8. Kalendarz Przyjaciół Korabek Schroniska w Korabiewicach Vivy Kalendarz multigatunkowy! Świnka z arbuzem to mistrzostwo świata 😀 15 pln

Który kalendarz na 2017 najbardziej Wam się podoba? Dajcie znać w komentarzach na dole! Jeśli przegapiłam jakiś kalendarz to piszcie – dodamy do wpisu.

A jeśli choć jedna osoba z Was zakupi taki kalendarz, to znaczy, ze ten post miał sens 🙂 A niedługo przygotuję szerszy wpis jak pomagać zwierzętom – stay tuned!

Udostępnijcie też ten wpis na FB z prośbą o podanie dalej – zwierzaki czekają na pomoc, niech to dotrze do jak największej ilości osób!

Miłego dnia!

Lisia Kita

Jeśli Ci się podobało, to podziel się z innymi!