Migawki Styczeń 01/2017

 

Migawki styczeń

 

Dzień dobry,

 

Migawki ze stycznia pojawiają się z większym niż zwykle opóźnieniem, ale mam dobre usprawiedliwienie 🙂 Jeśli śledzicie nasz FB i/lub Instagram (linki poniżej), to wiecie że byliśmy w podróży na Zanzibar! Z tego względu w styczniu na blogu pojawiła się też rekordowo mała ilość wpisów, bo mieliśmy sporo zawirowań pracowych i szykowania do wyjazdu, ale hej, lepiej mniej i lepiej, niż więcej i byle jak – right? 🙂

Co to dużo mówić… Rok 2017 zaczął się dla nas REWELACYJNIE! 🙂 Dziękujemy!

Zanzibar jest po prostu cudownym, rajskim miejscem! To chyba najlepszy wyjazd jaki przeżyłam do tej pory, a na pewno w pierwszej trójce na podium (tutaj możecie zerknąć gdzie podróżowaliśmy do tej pory). Miałam sporo obaw, bo od kilku lat to była moja wymarzona destynacja, a od dobrych 2 lat śledziliśmy bilety, czekając na promocję w odpowiednim dla nas terminie i dobrej pogodzie na Zanzibarze. Miałam sporo obaw natury “a co jeśli się rozczaruję?” Czasami jak się długo o czymś marzy i dużo o tym czyta, wyobrażenia potrafią przerosnąć rzeczywistość, a nader często zdarza się to w tych wszystkich jak to nazywam “poster paradise destinations”. Na szczęście Zanzibar nas nie rozczarował – wręcz przeciwnie! Podobało nam się praktycznie wszystko. Kilka rzeczy nas zaskoczyło in plus, kilka in minus, mamy mnóstwo rzeczy do opowiedzenia, ale o tym już w osobnych wpisach! Stay tuned!

Najgorszy ze wszystkiego był powrót… To było jak wygnanie z raju 😉

Tymczasem zapraszam na migawki w postaci fotokolażu ze stycznia (powyżej), Instagram oraz FB, a poniżej wpisy z bloga, które pojawiły się w styczniu:

Wesprzyj nas i polub na: facebook

obserwuj nas na: instagram

 

CO SIĘ DZIAŁO W STYCZNIU NA PLACES AND PLANTS?

 

Rośliny i natura:

Jeśli jeszcze tego nie robicie, to klikajcie czym prędzej 🙂 Wpis o hodowli kiełków i szczypiorku z cebuli, czyli najprostsza zielenina i witaminy DIY!

Podróże:

Malta to nasze zeszłoroczne odkrycie! Zobaczcie dlaczego i kiedy warto tam pojechać. A warto nawet zimą!

Styl życia:

Nowy cykl na nowy rok, czyli “Pęk świeżych linków”. Inspirujące i ciekawe artykuły z sieci i blogosfery do poczytania.

A Wam jak minął styczniowy start w Nowy Rok? Co ciekawego robiliście?

Jak Wam się podobały styczniowe wpisy na Places and Plants, nowy cykl “Pęk Świeżych Linków i migawki w fotokolażu? Miłe uwagi mile widziane! :)))  🙂

miłego dnia i do przeczytania!

lisia kita

Jeśli Ci się podobało, to podziel się z innymi!